Silver partner
7
Лет опыта
8
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
40
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
22141
Последний визит на сайт
вчера
Допоможу купити/продати, здати/орендувати ваше помешкання.

Працюю в провідній компанія T.H.E. Capital - лідер на ринку нерухомості елітного та бізнес сегмента.

Продажа квартир (2)

  • THE Capital
    228 000 $
    1 795 $/м²

    Предславинская ул., 31/11

    3 комнаты
    127 / 90 / 24 м²
    этаж 9 из 25
    2004 год постройки
    2 дня назад
    Продається елітна 3-кімнатна квартира 127 м² на Печерську з видом на Палац «Україна»! 9 поверх • Власна котельня • Інвертор на ліфти Це справжній палац у серці Печерська! Меблі виготовлені з натурального дерева рідкісних порід (масив + шпон цінних сортів) і знаходяться в ідеальному стані — жодної подряпини, все виглядає як нове. Усе залишається новому власнику. Що вас чекає всередині: • Величезна кухня-їдальня (понад 20 м²) з масивним дерев’яним гарнітуром, вбудованою технікою та великим обіднім столом на 6 осіб • Простора вітальня з шкіряним м’яким куточком, кришталевими люстрами та панорамним видом на Палац «Україна» • Розкішна спальня-люкс з ліжком ручної роботи та різьбленим гарнітуром •...
    Риелтор
  • THE Capital
    108 000 $
    1 800 $/м²

    Борщаговская ул., 16

    3 комнаты
    60 / 41 / 10 м²
    этаж 8 из 9
    1968 год постройки
    2 дня назад
    Продається світла 3-кімнатна квартира з сучасним ремонтом поряд з метро КПІ Загальний метраж - 60 кв.м. Планування: Простора гостьова кімната обʼєднана з кухнею - 24 кв.м. Окрема спальня кімната - 15 кв.м. Окрема спальня кімната - 13 кв.м. Суміжний сан. вузол з ванною - 5 кв.м. Балкон (майже тераса) - 9 кв.м. В квартирі виконаний сучасний ремонт в скандинавському стилі. Також вона повністю укомплектована усіма необхідними меблями та побутовою технікою: - газова плита; - духовка; - посудомийна машина; - мікрохвильова піч; - 2 сучасних телевізора з функцією SmartTV; - кондиціонер; - бойлер; - пральна машина; З точки зору інфраструктури - прекрасне розташування. Метро поруч, 10 хвилин машин...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.